


Поролонові грипси West Biking 0804040 Red велосипедні ручки на кермо велосипеда
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Грипси для велосипедного керма West Biking — стильний аксесуар і надійний захист
Євро або пізно «рідне» обмотування керма велосипеда зношується (а в деяких моделях вона зовсім не входить). Чудовою заміною заводським пластиковим або прогумованим держакам стануть грипси West Biking 0804040. Вони мають універсальний, унісексові дизайн, тому підійдуть для комплектації чоловічого або жіночого транспортного засобу. Еластичні ручки легко надягаються на кермо та фіксуються на поверхні, запобігаючи зсуву периметром.
Функціональні добірні елементи для велосипедного керма виконують відразу кілька функцій:
- запобігання зісковзуванню спітнілих або намоклих долонь;
- забезпечення правильного захоплення ручок;
- зниження стомлюваності рук під час їзди;
- підвищення безпеки велосипедиста.
Грипси допоможуть зробити редизайн велосипеда, не обважнюючи водночас конструкцію. Такі аксесуари стануть стильним доповненням керма, а завершити зовнішнє перетворення допоможуть спеціальні бічні заглушки, що входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | West biking |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Особливості | Ергономічні |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Червоний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 12.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Матеріал | Поролон |
| Додатково | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 65 ₴

