Продавець Факторія - персональна техніка розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2608 відгуків
Дропшиппінг для товарного бізнесу - склад 10000 товарівДетальніше
+380 (63) 117-34-81
+380 (98) 842-36-65
+380 (66) 618-61-89
ул. Экскаваторная 24, Київ, Україна
Факторія - персональна техніка
Залишити відгук

Комп'ютерні мишки та клавіатури

Комп'ютерна миша, вибір і придбання

Поряд з клавіатурою, комп'ютерні миші є ланкою для управління інтелектуальними пристроями (комп'ютерами, ноутбуками), створеними для користувачів. Енергія впливу на маніпулятор різними способами, перетворюється в відображення на моніторі у вигляді курсору, для виконання різних функцій.

Оптичні світлодіодні

На поверхні, фактично з будь-фактурою, може працювати оптична світлодіодна миша і килимок не має потреби. Вона сканує світлодіодом і фотографує поверхню з надвисокою частотою, опрацьовує за допомогою мікропроцесора в миші сигнал і передає його на комп'ютер. Точність скоординованої роботи з курсором набагато вище і сам маніпулятор має меншу вагу.

Лазерні миші

У наш час лазер можна зустріти на озброєнні багатьох сучасних пристроїв і приладів. Не обійшла ця доля і комп'ютерні миші. У групі оптичних мишей, в даному випадку, лазер замінив камеру і світлодіод. Точність і швидкість пересування курсору стали вище, а сама миша може працювати навіть на відполірованої поверхні скла.

Трекбол

Трекбол має зовнішній вигляд перевернутої на бік або на спину комп'ютерної кульковою миші. На ній кулька обертається не від зворотно-поступального руху по поверхні килимка, а від впливу рукою безпосередньо на нього. Залишаючись нерухомою, миша займає менше площі на робочому столі, в чому, мабуть, і перевага такої конфігурації.

Індукційні

Індукційні миші теж не можуть без килимка або графічного екрану планшета. Ці поверхні забезпечують миша енергією для роботи і знімають параметри її пересування. Принцип графічного планшета.

Гіроскопічні

Гіроскопічні миші влаштовані так, що ними можна управляти курсором за допомогою їх переміщення в просторі, маніпулюючи рукою. Їх ще називають аэромыши або аэропульты.

Сенсорні

Сучасні сенсорні миші (або панелі) не мають рухомих частин, а працюють відповідно до руху пальців по поверхні. Принцип сенсорного тачпада.

Способи підключення

Частина моделей мишей використовують для підключення до комп'ютерів кабельне з'єднання з портом USB або PS/2, що надійно, але не завжди зручно.

звичайно, Є і бездротові способи комунікації і їх впроваджено в експлуатацію більше:

·         Зв'язок за допомогою інфра-червоного променя, аналогічно управління телевізором з пульта. Такий сигнал прямолінійний і перешкод на шляху бути не повинно.

·         Є миші, які мають з комп'ютером радіозв'язок (як іграшки на радіокеруванні). В даному випадку пряма видимість миші з приймачем не обов'язкова.

·         Роботу індукційної миші підтримує спеціальна індукційна поверхня. Від дротового зв'язку вона вільна, але без свого килимка або екрана такого маніпулятору ніяк не можна.

·         Зв'язок Bluetooth і Wi-Fi можна розглядати як варіанти радіозв'язку мишей з ПК, причому додаткового ПЗ для цього не потрібно.

·         Випускаються, також моделі мишок з комбінованими способами комунікації. Наприклад: дротова, USB плюс Bluetooth.

Кнопки

Некоторые мыши могут не иметь кнопок для управления (сенсорные), но эксплуатируются такие пока не часто. А вообще в конструкции мышей имеются кнопки в количестве от одной, чаще всего – двух, и вплоть до четырнадцати штук. Дополнительные кнопки, зачастую, программируемые и используются для быстрого включения различных функций. Чаще всего используются в игровых моделях мышей. Это кнопки двойного или тройного щелчков, переключения чувствительности мыши, ее светового оформления и для выполнения других задач.

Чувствительность

Разрешение сенсора для различных оптических мышей имеют не одинаковые, в том числе и регулируемые показатели. Чувствительность 800-1000 dpi (точек на квадратный дюйм) – нормальная для обычных мышей. Но в процессах, где необходима высокая точность (графические редакторы) нужны мыши с DPI гораздо более значительных показателей.

***

Специальные мыши выпускаются и для левшей, но можно использовать и манипуляторы универсальной конструкции, имеющие симметричную форму.

Какую мышь выбрать – личное дело каждого, но для стационарных компьютеров целесообразнее мыши с проводным соединением, как и для геймеров, где необходима 100 – процентная надежность в передаче сигнала.

Для мобильных устройств комфортнее, применять беспроводные мыши, что для перемещаемых гаджетов вполне объяснимо. Bluetooth мыши в таких условиях будут в самый раз.

***

Яка миша найбільш застосовна для вас в плані конструкції або виконуваних функцій – важливо разовраться перед придбанням маніпулятора. І не завадить просто потримати миша в руці, оцінюючи її ергономічність.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner