-13%










Набір трусів чоловічих Septwolves 7002 M боксерів 4 шт дихаючі на гумці
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір трусів чоловічих Septwolves 7002 спідня білизна боксер
Ласкаво просимо у світ неперевершеного комфорту та стилю з набором чоловічих боксерів Septwolves у подарунковій коробці. Цей набір — це не просто білизна, це втілення максимальної зручності, елегантності та якості.
- Склад тканини — це 82% вискоза, яка дарує неймовірну м'якість і ніжність для вашої шкіри, і 18% спандексу, що забезпечує еластичність і довговічність матеріалу. Шовковиста текстура тканини ніжно обертає тіло, створюючи неповторне відчуття комфорту.
- Цей набір має середню посадку, яка ідеально підійде для повсякденного використання.
- Вишуканий, більш спортивний дизайн з лого на гумці надає унікальності, підкреслюючи ваш індивідуальний смак та особливість.
- Також важливо зазначити повітропроникність і високу еластичність тканини, що забезпечує максимальний комфорт та свободу рухів упродовж усього дня.
Набір із чотирьох штук боксерів Septwolves 7002 у подарунковій коробці — це чудовий варіант для власного використання або як подарунок для ваших близьких.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Septwolves |
| Країна виробник | Китай |
| Безшовне | Ні |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват стегон | 68 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Склад | 82% вискоза,18% спандекс |
| Тип тканини | Віскоза |
| Тип трусів | Боксери |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина | 21 см |
- Ціна: 725 ₴





