




Чохол сумка для вудлищ LEO 28089 напівжорсткий на три відділення 80 см трисекційний тубус
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Універсальна рибальська сумка-чохол для вудлищ від LEO
LEO 28089 — універсальна рибальська сумка з камерами для транспортування вудок із котушками. Три додаткові бічні кишені дають змогу носити із собою подовжені аксесуари, необхідні під час риболовлі, наприклад, палиці для опор або складану посадкову мережу. Виготовлений із якісного поліефірного волокна 1680D. Крім того, ця модель обладнана елементом жорсткості, завдяки якому ми матимете велику безпеку перевезенням спорядження.
Додатковою перевагою такої жорсткості всієї кришки є легкість вставки штанг та інших аксесуарів, адже кришка не складається, не гнеться вільно в руках, навіть у порожньому стані зберігає просту форму.
Зверніть увагу — кришка жорстка, але гнучка, але не така ж жорстка, як у разі з кришками з пластиковими вставками.
Найважливіші переваги:
- Водонепроникність — забезпечене виготовленням чохла з перевірених і якісних матеріалів, а також особливим просоченням;
- Контурна форма — дасть вам зручно розташувати вудки зі встановленими котушками;
- Якісний і багатошаровий прошив — використовуються для посилення конструкції та підвищення зносостійкості;
- Три камери — у які без проблем помістяться три вудки з котушками;
- Двобічні блискавки — забезпечать зручність вам і безпеку для вашого спорядження;
- Три бічні кишені — для додаткових пристосувань;
- Плечовий ремінь — чохол можна повісити на плече та переносити як рюкзак;
- Зручні ручки — для того, щоб із комфортом носити чохол у руці;
Трикамерний кейс LEO 28089 — неоціненний і незамінний помічник на риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | 2 наплічних ременя, Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 24 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 кишені на блискавці | 55 см, 30 см, 25 см |
| Висота зовнішніх кишень на змійці, см | 12.5 |
| Матеріал | Поліефірне волокно 1680D |
| Ширина внутрішніх кишень на змійці | 7 см, 10 см, 7 см |
- Ціна: 990 ₴






