-13%










Настільна LED-лампа Lesko M035 світлодіодна для монітора та робочого місця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи
Велику популярність набирають настільні світлодіодні led-лампи. Вони компактні, не займають багато місця, водночас дуже яскраво освітлюють.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Конструкція | На гнучкій ніжці |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Американський |
- Ціна: 1 821 ₴




