-13%










Безтінова настільна лампа Lesko М001 White на струбцині
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи
Велику популярність набирають настільні світлодіодні led-лампи. Вони компактні, не займають багато місця, водночас дуже яскраво освітлюють.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Конструкція | Складана |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга живлення | 36 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Овальна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 1 920 ₴



