-17%










Сумка садок для риби LEO 28325-B35 Green 35 см замішування прикорму
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рибальські сумки та коробки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.249 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нейлон, ЕВА |
| Особливості | Складной |
| Застосування | Для замішування прикорму |
- Ціна: 512 ₴




