-23%










Драбина мотузкова Lesko для підіймання підіймання з ліжка лежачих хворих у положення сидячи
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина для лежачих малорухливих хворих
Така драбина має призначення додати самостійності лежачи хворим. Іноді потрібно щось дістати без сторонньої допомоги або частково розминку. Зроблена сходи з текстильного матеріалу (нейлону), перекладини — гумові.
- За перекладину, що лежить, можна триматися як однієї, так і двома руками.
- Строба м'яка, матеріал міцний, у руки не врізається;
- Легка вага не сходження не заважає людині, що лежить;
- Може підходити до будь-яких типів ліжок. Драбина прив'язується до протилежної частини будь-яким способом.
- Перебираючи руками перекладини виробу, пацієнт підіймається в положення сидячи;
Драбину можна прати в машинці за середньої (до 40 градусів) температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 28 см |
| Загальна довжина (см) | 195 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Матеріал виготовлення | Нейлон + 4 м'які поперечини |
| Наявність спинки | Немає |
| Регулювання висоти | Немає |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип санітарного пристосування | Пристосування для підйому лежачих хворих |
| Тип туалетного крісла | Мотузкові сходи |
| Ширина між поручнями | 14.2 см |
- Ціна: 629 ₴



