-17%










GPS-трекер TK-STAR TK-915 з магнітом GPS/GSM tracker 10000 мА·год моніторинг авто
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GPS-трекер TK-STAR — найкращий захист від уганяння
Ніхто не захищений від заганяння автомобіля. Дуже часто навіть нові системи сигналізації не захищають транспортний засіб від злочинців. GPS-трекер призначений для відстеження точного місця перебування авто.
Прилад, крім місця перебування, може визначити маршрут і історію пересування, швидкість, кількість зупинок. GPS-коядер підходить для використання в особистому автомобілі, службових, таксі та спецтехніці. Він сумісний із будь-якою моделлю транспортного засобу, незалежно від року випуску.
Важливі технічні характеристики:
- Модель має високу чутливість, яка становить 159 децибелів. Таке значення забезпечує чистий і сильний сигнал навіть у погану погоду. Контролювати всі дані про транспортний засіб можна через інтернет і телефон.
- Висока точність визначення координат — до 5 м.
- Гарячий старт здійснюється лише за 1 секунду, а холодний за 45 секунд.
- Пристрій може якісно працювати за екстремальних температур — від -20 °C до +85 °C.
- Модель обладнана вбудованою акумуляторною батареєю типу Li-Ion з ємністю 10000 мА·год, що дає змогу працювати без під'єднання до мережі.
- Може бути в режимі очікування до 120 днів.
- Компактне виконання — ширина 11.2 см, висота 8 см і вага 300 грамів дають змогу здійснити непомітний монтаж.
Встановлення GPS-трекер для автомобіля Lesko не викликає особливих складнощів і може бути виготовлене самостійно.
Пристрій коштує порівняно недорого, але забезпечує надійний рівень захисту вашого автомобіля.Пристрій працює з офіційним застосунком і сайтом TK-STAR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK-STAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | micro USB |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Холодний старт | 45 сек |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Харчування | |
| Вбудована АКБ | Так |
| Ємність вбудованої АКБ | 10000 мАг |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 3 |
| Відносна вологість | 5-95 (без конденсації) |
| Додатково | |
| Глибина, мм | 27 |
| Роз'єм під Sim карту | Так |
| Режим очікування | 120 днів |
| Мережа | GPS/GSM |
- Ціна: 2 241 ₴


