




Сумка велосипедна West Biking 0707229 Black + Gray під сідло бардачок 1L
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Цей компактний бардачок під сидіння є частиною серії велосипедних аксесуарів від WEST BIKING.
ЧУДОВА ЯКІСТЬ:
Виріб виготовлений із повністю водонепроникного матеріалу, і закритих застібок-блискавок, легкими рухами, надійно кріпиться під сидіння велосипеда за допомогою пари липучок і однієї на раму. Структура плетеної тканини стійка до подряпин і надає міцності виробу, ефективно запобігаючи її зношуванню, адже час від часу вона зазнає тертя об гілки дерев або ваш велосипед може впасти.
КОМПАКТНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ:
Маленький розмір не означає його маленьку місткість, внутрішній об'єм становить 1 літр, але водночас зможе задовольнити ваші щоденні потреби й ідеально підійде для мінінасоса, гаманця, комплекту для ремонту шин, телефона або відеокамеру, ліхтар, ключі та інші необхідні вам речі.
ДИЗАЙН І БЕЗПЕКА:
Світловідбивні смуги по всьому периметру зроблять вас помітнішими на дорозі в нічну пору, з усіх боків і убезпечать вас від можливих ДТП. Ремінець із логотипом на задній кишені дасть змогу прикріпити знімний стоп-сигнал. Язички змійки в прогумованих чохлах не ковзають, що дасть вам легший доступ до сумочки, не знімаючи рукавичок. Тонкий корпус розроблений спеціально для швидкості, обтічний, аеродинамічний він мінімізує опір вітру. Розміщення в задній частині запобігає торканню ваших ніг під час поїздки, і підходить для всіх різновидів велосипедів і стилю їзди, навіть найактивнішого бездоріжжям!
Подаруйте собі або близьким вам людям унікальний подарунок, який не тільки прикрасить вашого двоколірного друга, а й стане корисним і потрібним предметом у вашій дорожній подорожі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | West biking |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Об`єм | 1 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Матеріал | Замінець шкіри |
- Ціна: 526 ₴


