

Штатна магнітола екран 10" Lesko для Mitsubishi ASX I Рестайлінг 2012-2016 2/32Gb/ Wi-Fi Оptima Метцубісі
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Як вибрати автомагнітолу?
Якість звуку.
Зверніть увагу на якість звуку, який використовується у магнітолі. На цю рису може вплинути еклайзер і наявність тумблерів регуляції басу та СВЧ. Так само потужність нижче 60 ватної потужності - показник низької звукової плати магнітоли. Вибирайте магнітоли, які мають еклайзери і потужність 60 ват. Вони рекомендовані веб-сайтом Факторія.
Колір і передня панель.
Важливу роль відіграє колір передній панелі, наявність функціональних кнопок, а також екранна панель, яка грає у даний час. Так само, там може бути показано FM станція, яку запущено на магнітолі. Якщо дисплей немає повністю а передбачені механічні слайдери, то така магнітоли не рекомендується купувати тому, що вона застаріла. Купуйте магнітоли з LED екранами або TFT/IPS дисплеями.
Встановлення магнітоли.
Це відповідальне і важливе захід, рекомендується звернутися з таким питанням в СТО або служба по обслуговуванню автомобілів - де вам все зроблять у кращому вигляді.
В магазині факторія, ви можете купити якісні автомагнітоли за оптимальними цінами, так само в нашому каталозі є GPS навігатори і магнітоли з вбудованою навігацією. Приємних покупок!
Основні | |
---|---|
Виробник | Lesko |
Країна виробник | Китай |
USB-інтерфейс | Так |
Гарантійний термін | 12 міс |
Потужність | 52 Вт |
Наявність Bluetooth | Так |
Наявність GPS-модуля | Так |
Наявність Wi-Fi | Так |
Операційна система | Android |
Передня панель | Незнімна |
Підтримувані формати | WMA, AVI, JPEG, FLAC, MP3, WAV |
Порт для SD-карти | Ні |
Робочі діапазони частот | AM, FM |
Стан | Новий |
Тип | Mp3 |
Тип екрану | Сенсорний |
Типорозмір | 2 DIN |
Входи і виходи | |
Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
Габаритні розміри | |
Висота | 130 мм |
Глибина | 45 мм |
Екран | |
Діагональ екрану | 9 дюйм |
Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
Сенсорний екран | Так |
Додаткові характеристики | |
Пам'ять станцій | 30 |
Пульт дистанційного керування | Ні |
Функція запису | Так |
Користувацькі характеристики | |
Carplay | Да |
GPS антена в комплекті | Так |
Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
Ахітура ядра | ARM Cortex-A7 |
Версія Android | 12 |
Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
Висота, мм | 147 |
Графічний прискорювач | Mali-450MP |
Довжина GPS кабелів | 160 см |
Кількість ядер | 4 |
Кількість ядер процесора | 4 |
Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
Процесор | MT8227 |
Частота процесора, Мгц | 1118 |
Ширина вгорі, мм | 252 |
Ширина внизу, мм | 243 |
Ширина по низу, мм | 219 |
Ширина, мм | 230 |
- Ціна: 5 000 ₴