-13%










Набір чоловічих трусів Septwolves 97054 L комплект боксерів 4 шт. з повітропроникної еластичної тканини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір трусів чоловічих Septwolves 97054
Набір чоловічих трусів від виробника Septwolves — це ідеальний вибір для чоловіків, які цінують комфорт і якість у повсякденному житті. Тепер кожен день може бути наповнений впевненістю завдяки цим чотирьом парам боксерів, які вирізняються високою якістю тканини та зручною посадкою.
Чоловічі боксери — це не просто білизна, а джерело впевненості та зручності впродовж цілого дня.
Особливості:
- Завдяки використанню повітропроникної еластичної тканини з великим вмістом віскози та спандексу боксери забезпечують максимальний комфорт під час носіння та чудово підходять для активного способу життя.
- Середня посадка та еластичний матеріал забезпечують ідеальну посадку та зручність упродовж усього дня.
- Комплект містить чотири пари боксерів, що дає змогу вам мати достатню кількість зручної білизни на щодень.
- Дизайн із візерунком у горошок надає цим трусикам стильного вигляду, що доповнить ваш гардероб і підкреслить вашу індивідуальність.
- Завдяки різноманітному колірному вибору ви зможете з легкістю підібрати ті, які відповідають вашому настрою та стилю. Білизна сподобається більшості чоловіків. Саме тому це ще може бути чудовим подарунком.
- Паковання — коробка, в якій акуратно складена білизна надасть святкового настрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Septwolves |
| Країна виробник | Китай |
| Безшовне | Ні |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 78 см |
| Обхват талії | 67 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 60% вискоза, 35% полиэфирное волокно, 5% спандекс |
| Тип тканини | Віскоза |
| Тип трусів | Боксери |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина | 23 см |
- Ціна: 933 ₴



