




Куртка з підігрівом від повербанка USB Lesko M09-4 XL Black зимова з капюшоном 4 зони підігрівання для туризму
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Куртка з підігрівом від повербанка USB M09-4
Готові відчути себе комфортно та тепло навіть у найсуворіших умовах? Тоді куртка з підігрівом — це саме те, що вам потрібно!
Основні особливості:
-Зручний кнопковий контроль дає змогу вибирати один із трьох режимів підігрівання: 25 °C, 35 °C, 45 °C. Ви можете налаштовувати температуру відповідно до своїх потреб і погодних умов.
-Два кишені на блискавці дають змогу вам зберігати різні дрібниці: гаманець, телефон.
-Куртка виготовлена з поліестеру, який зможе забезпечити захист від негоди.
-Підігрівання куртки працює від зручного та переносного повербанка через провід USB, що дає змогу бути мобільним і незалежним від електромережі.
-Куртка з підігрівом від Powerbank — це чудовий спосіб відчути себе комфортно та тепло в умовах, коли інші замерзають. Вона додасть вам впевненості та зробить ваш активний відпочинок ще приємнішим. Подорожуйте, риболовчіть та насолоджуйтеся природою в теплій і комфортній куртці!
Куртка поєднує стильний дизайн і передові технології, даючи змогу вам насолоджуватися навіть у холодні погодні умови.
Під час прання куртки не треба використовувати відбілювальні засоби та кондиціонери. Не користуватися сильним віджиманням. Всі блискавки мають бути застебнутими. Сушити речі треба у вертикальному або горизонтальному положенні. Якщо куртка мокра, обігрів вмикати не можна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Коротка |
| Довжина виробу по спинці | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | XL |
| Хутряна обробка | Ні |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Функція підігріву | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина виробу | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зон підігріву | 4: над кишенями, спина, комір. |
| Особливості | 2 кишені на блискавці <unk> 3 режими: 25С, 35С, 45С<unk> підігрів спини та коміра |
- Ціна: 1 629 ₴


