-23%










Стілець-туалет Lesko YK-019 із санітарним обладнанням горщик для літніх
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій для людей, обмежених у русі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Дренажні отвори | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Наявність спинки | Так |
| Відкидна кришка | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Габаритні розміри | |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Максимальна висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Гарантійний термін | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
- Ціна: 2 585 ₴

