-13%










Настільна LED-лампа Lesko M856 Black світлодіодна з бездротовою зарядкою
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи
Велику популярність набирають настільні світлодіодні led-лампи. Вони компактні, не займають багато місця, водночас дуже яскраво освітлюють.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Конструкція | Складана |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга живлення | 36 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 5500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 1 190 ₴






