-13%










Косметична настільна лампа-лупа Lesko LED M015 Black на підставці USB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи
Велику популярність набирають настільні світлодіодні led-лампи. Вони компактні, не займають багато місця, водночас дуже яскраво освітлюють.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Складана |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга живлення | 36 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | USB |
| Тип | Настільна лампа-лупа |
| Збільшення | Х10 |
| Колірна температура, К | 6500, 5500, 4500, 3500 |
- Ціна: 1 451 ₴



