-13%










Підставка род під TOPLY Four Sup для вудок на 4 вудлища
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка род під TOPLY Four Sup для вудок на 4 вудлища
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPLY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна висота | 62 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Мінімальна довжина | 63.5 см |
| Особливості | Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |
| Ширина | 50 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 75 см |
| Ширина в упаковке | 28 см |
| Гарантійний термін | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 120 ₴




