-13%










Підставка род під TOPLY Three Sup для вудок на 3 вудлища 120 см сигналізатор клювання 3 шт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка род під TOPLY Three Sup для вудок на 3 вудлища 120 см сигналізатор клювання 3 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPLY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 40 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Мінімальна довжина | 69 см |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 37 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 1 990 ₴


