-17%








Велосипедні ручки West Biking YP0804089 Black гріпси для велосипеда
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грипси, рожі та обмотки для керма
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | West biking |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 114 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Продаються парою, Гумове покриття |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 291 ₴

