Продавець Факторія - персональна техніка розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3335 відгуків
Дропшиппінг для товарного бізнесу - склад 12380 товарівДетальніше
+380 (63) 117-34-81
+380 (98) 842-36-65
+380 (66) 618-61-89
вул. Екскаваторна 24, Київ, Україна
Факторія - персональна техніка
Залишити відгук

Годинники наручні і кишенькові

Як вибрати годинник? Поради від експертів

Точність – ввічливість королів. Цим принципом можна було, часом слідувати, тільки маючи при собі наручний або кишеньковий годинник, так як інших способів зорієнтуватися в часі часом не було взагалі.Крім функції хронометра, годинник своїм стильним виглядом надають своєму власникові якийсь унікальний образ, помітний для оточуючих. Завдяки великому вибору моделей, підходящу для себе має можливість вибрати найбільш вибагливий покупець. В тому числі і з секундоміром, календарем і будильником.

Принципи роботи і основні функції

Життя сучасного, активного людини досить різноманітна. Її темп, заданий володарем, повинні витримувати і його наручні (або кишенькові) години. Найбільш захищені в цьому плані є удароміцні варіанти. Принципи роботи хронометрів поділяють їх на три великі групи:

  • Кварцові. Батарейка – джерело живлення в таких годинах. Іноді окремі моделі мають можливість заряджатися від Сонця.
  • Цифрові (електронні). Ці годинники від кварцових відрізняються лише електронним циферблатом.
  • Механічні. Працюють завдяки заведеною механічним способом (рукою) пружині. Ця процедура повинна бути регулярною. Для спрощення і полегшення догляду за годинами, винайдений автопідзавод.

Що точніше

Якщо дивитися з позиції статусу – механічні годинники краще кварцових. Тільки більш високу точність ходу забезпечують саме кварцовий кристал. Механічним годинах допустимо розходитися в показаннях з точним часом до 4 секунд в добу! Їхні суперники (якісні) годинник припускають похибка 5 секунд в рік!

Водостійкість

Водостійкі годинник не обов'язково витримують купання в річці або миття під душем. Звичайна захист припускає стійкість від поту або дрібних бризок. Тут передбачена певна класифікація:

  • Захист 3.0 atm (30м) – годинник встоять в процесі миття рук;
  • 5.0 atm (50м) – витримають ненавмисне короткочасне занурення у воду;
  • 10.0 atm (100м) – дозволить купатися не знімаючи такий хронометр. Тільки не занадто глибоко.
  • 20.0 atm (200м) – годинники, придатні для глибоководних занурень.

Скло, матеріали

Матеріали для виготовлення скла годин поділяються на такі різновиди:

  • Пластик. Має властивості швидко втрачати прозорість. Затирається навіть матеріалом одягу.
  • Кварц. З нього виходить і стійке до зовнішніх впливів скло. При дуже значних навантаженнях тріскається, але не руйнується, цим зберігає годинниковий механізм. Випадкові подряпини на його поверхні можна відшліфувати.
  • Сапфір. Має найвищу твердість, після алмазу. Майже на піддається дряпання, але кришиться при сильних ударах, представляючи небезпеку для механізму. Має досить високу вартість.

Поєднуючи кварц і сапфір виготовляють майже ідеальний, але дорогий варіант скла, забезпечуючи стійкість до подряпин і стійкість до ударів і тиску.

Ремінці, браслети

Матеріал ремінців та браслетів рясніє якимсь різноманітністю.

·         Металл. Прочный, но тяжелый. При манипуляциях кистью, может оставлять следы на руке или даже поранить. Металлы могут быть различными, в зависимости от производителя и стоимости (нержавеющая сталь, серебро, позолота, золото и др.)

  • Браслет (ремешок) из текстиля. Порадует легкостью, прочностью, устойчивостью к влаге. Иногда  выглядят весьма стильно.
  • Гума та пластик – дешеві, стійкі матеріали. Застосовуються в спортивних різновидах. Тільки красивими їх складно назвати.
  • Шкіра – престижний, функціональний матеріал. Тільки втрачає привабливий вигляд при впливі вологи.
  • Кераміка – представляє модний, практичний і стильний варіант.

Бренды и известные марки часов

Существует великое множество фирм, которые занимаются выпуском таких изделий. Среди известных и популярных в Украине являются: Pierre Cardin, Baosaili, Geneve, Xinjia, Weide, Winner, Naviforce, Ulysse Nardin, Tissot, Rolex, Omega, Casio и многие другие.

Наиболее точными в мире считаются модели, произведенные в Японии и Швейцарии. Вполне достойные и качественные варианты хронометров со стильным дизайном выпускает и Китай. Пользуются спросом российские бренды: Чайка, Полет, Луч, Заря и другие.

Часы отличного качества купить недорого, предлагает наш интернет – магазин, мужские, женские, так и детские – различного стиля, цветового решения и современного дизайна. Ваш имидж и ориентация во времени с такими часами будут на высоте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner