Продавець Факторія - персональна техніка розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3400 відгуків
Дропшиппінг для товарного бізнесу - склад 17602 товарівДізнатись більше
+380 (63) 117-34-81
+380 (98) 842-36-65
+380 (66) 618-61-89
вул. Екскаваторна 24, Київ, Україна
Факторія - персональна техніка
Залишити відгук

Як вибрати автомобільний відеореєстратор?

Як вибрати автомобільний відеореєстратор?

Для забезпечення високого рівня безпеки на дорогах, рекомендується встановлювати в салоні авто диво-прилад у вигляді відеореєстратора. Тільки він зможе в реальному часі знімати те, що відбувається, і якщо станеться ДТП, то дані з камери можна впевнено представити в суді і довести власну невинність.
Вибираючи відеореєстратори, в першу чергу, варто звертати увагу на кут огляду. Кращі моделі мають огляд в межах 155-170 градусів. Іншими словами, в об'єктив буде потрапляти навіть капот власного авто, не кажучи про кілька рядів руху! Недорогі моделі часто оснащуються пластиковими об'єктивами, але якщо потрібно роздобути якість підсумкового відео вищого рівня, краще купувати об'єктиви зі скляними лінзами, кількість яких доходить до шести одиниць. Завдяки вбудованій освітленої оптиці, яка зараз встановлюється практично на всі відеореєстратори, зйомку можна робити навіть вночі. Але варто враховувати, що деякі моделі реєстраторів не мають додаткових елементів освітлення, їм цілком достатньо світла фар автомобіля, в такому випадку, для отримання якісного зображення використовується технологія HDR.
Більшість відеореєстраторів знімають те, що відбувається в циклічній формі – це дозволяє значно економити пам'ять на SD-карті або на внутрішній пам'яті. Швидкість зйомки переважно не перевищує 20-25 кб/с, чого цілком достатньо для отримання якісного відео, але зустрічаються більш дорогі моделі, у яких даний показник не перевищує 28 кб/с.
Наявність G-сенсора гарантує одне – у разі ДТП він спрацьовує, і циклічний режим зйомки швидко переходить в безперервний, при цьому, у момент спрацьовування, відбувається моментальне збереження відеозапису, щоб файл не був загублений у разі відключення реєстратора від джерела електроживлення.

Вбудований паркувальний режим виявиться корисним в плані безпеки – якщо хтось вночі близько підійде до зони захоплення відеореєстратора, то останній починає працювати і записувати інформацію. Далі все можна скинути бездротовим способом на телефон або планшет.

У топових версіях реєстраторів є ще і ж/к екран, на якому можна в реальному або минулому часі переглядати всю дорожню ситуацію.
З недоліків більшості відеореєстраторів, можна виділити те, що вони не здатні визначати працює радар. Якщо дана функція необхідна, варто звернути увагу на зовнішні радар-детектори, які не кріпляться на видному місці, в свою чергу антирадари вбудовані в корпус відеореєстраторів надто виділяються і викликають питання у представників дорожньо-патрульної служби.

Найважливішими параметрами кожного реєстратора є частота кадрів і дозвіл підсумкової відеозапису. Для отримання плавною і розбірливою картинки ідеальним варіантом буде пристрій виробляє запис в дозволі 1920 на 1080 пікселів при частоті кадрів 60 к/с, також можна звернути увагу на девайси працюють з роздільною здатністю 1280 на 720 пікселів і записом в 30 к/с.

Окремим типом реєстраторів можна вважати дзеркала-відеореєстратори. Даний тип пристроїв кріпиться не штатний автомобільне дзеркало заднього виду, або замість нього, як правило девайси подібного роду працюють під управлінням операційної системи Android і мають функціонал близький до планшетів і сучасним смартфонам. Дзеркала-реєстратори оснащені вбудованим екраном, що займає всю площу передньої панелі або її частина, залежно від цінового сегменту. Одним з головних достоїнств подібних пристроїв є висока функціональність, крім запису відео з дороги, вам також доступні мультимедійні можливості, або ж, що зустрічається в просунутих моделях - GPS навігація.

Так яким же повинен бути ідеальний відеореєстратор? При виборі варто звернути увагу на дані параметри:

  • Кут огляду основної камери від 155 до 170 градусів
  • Наявність підсвічування або запис в режимі HDR
  • Частота кадрів від 30 до 60 кадрів в секунду
  • Дозвіл запису від 720р і вище
  • Наявність вбудованого G-сенсора


 

Дзеркала-відеореєстратори Відеореєстратори Антирадари

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner